Çağrı Merkezi: 0538 881 78 35

Kullanım Koşulları

AL DOĞA TEKSTİL PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçla AL DOĞA TEKSTİL kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

AL DOĞA TEKSTİL PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi AL DOĞA TEKSTİL PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. AL DOĞA TEKSTİL, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

AL DOĞA TEKSTİL PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, AL DOĞA TEKSTİL  markası ve diğer markalar, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır

Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. AL DOĞA TEKSTİL burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

AL DOĞA TEKSTİL PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ nın bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.